Stojaki

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą stojaków kosmetycznych Jane Iredale. Gustowne a zarazem niezwykle poręczne stojaki, doskonale sprawdzą się w dużych SPA jak i mniejszych salonach kosmetycznych oraz gabinetach lekarskich. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno kompleksową ofertę kosmetyków mineralnych Jane Iredale jak i mniejszych, kompaktowych stojaków pozabiegowych. Serdecznie zapraszamy.

stojaki

Elegancki stojak zawierający kompleksową ofertę produktową kosmetyków mineralnych Jane Iredale. Stojak jest niezwykle funkcjonalny, dzięki zamykanym na kluczyk wysuwanym szufladom, w których możemy pomieścić zarówno akcesoria potrzebne do aplikacji makijażu, jak i dodatkowe produkty Jane Iredale. Stojak Jane Iredale został zaprojektowany z myślą o salonach kosmetycznych, SPA bądż centrach urody. W zależności od powierzchni salonu, stojak można dopasowac do jego powierzchni, wybierając pełną wersję stojaka, środek bądź tylko górę.

Dla salonów SPA, salonów kosmetycznych czy też gabinetów lekarskich, firma Jane Iredale przygotowała mniejsze stojaki, które idealnie pomieszczą się na półce badź na biurku. W ofercie znajdziemy: stojak pozabiegowy z niezbędnymi produktami do wykonania makijażu po zabiegu kosmetycznym oraz zestaw pędzli kosmetycznych do aplikacji kosmetyków mineralnych. Każdy z tych eleganckich stojaków zawiera produkty o najwyższej jakości, nie testowane na zwierzętach a do ich produkcji nie są wykorzystywane substancje pochodzenia zwierzęcego. Dodatkowo w ofercie znajdziemy stojaki z pudrami ochronnymi H/E, minerałami w płynie, zestawem pomadek i błyszczyków, jak również stojak pudrów prasowanych PurePressed Base SPF 20, cieni mineralnych i różów.