Dofinansowanie z UE

logo MSUESOtrzymaj dofinansowanie z funduszy europejskich na szkolenia z makijażu mineralnego jane iredale dla Ciebie i Twojego Gabinetu!!! Szkolenia odbywają się w Warszawie w Akademii Makijażu Mineralnego Protea ART  lub w Twoim Gabinecie ( dowolnie wybranym mieście w Polsce).

Chcesz dowiedzieć się więcej i wziąć udział w szkoleniu? Skontaktuj się z Joanną Kaniewską Art Director jane iredale : +48 537 999 860

Możesz również zgłosić się do Nas bezpośrednio poprzez Bazę Usług Rozwojowych, która została stworzona w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jest to ogólnodostępna baza ofert usług rozwojowych świadczonych w rozmaitych formach np.: szkoleń czy warsztatów dzięki którym, instytucje i osoby prywatne mogą rozwijać swoje kompetencje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe.

306 2019 PROTEA ANTIAGING znak skan

Jako Firma posiadamy certyfikat MSUES, świadczący o najwyższej jakości proponowanych przez Nas usług szkoleniowych.


Znak jakości MSUES jest dla firm oraz instytucji szkoleniowych i doradczych. Znak ten jest dla tych, którzy chcą stale podnosić jakość swoich usług, zdobywać nowych klientów, mieć pewność, że ci, którzy raz skorzystali z ich oferty, wrócą i polecą ich usługi innym.

Znak jakości, który jest własnością Województwa Małopolskiego, przyznawany jest w oparciu o Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno–Szkoleniowych, innowacyjne narzędzie zapewniania jakości kształcenia, powstałe we współpracy z partnerami Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego (m.in. firmami szkoleniowymi oraz instytucjami zamawiającymi szkolenia).

Zawierają one 20 standardów, odnoszących się do 4 obszarów: usługi edukacyjno-szkoleniowej, kompetencji kadry, infrastruktury, organizacji i obsługi klienta oraz zarządzania jakością usług.

 

rys1

 

Chcesz dowiedzieć się więcej i wziąć udział w szkoleniu? Skontaktuj się z Joanną Kaniewską Art Director jane iredale : +48 537 999 860